Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Phuket

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Phuket – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Phuket – Podręcznik

Wynajem Samochodów Phuket
Wynajem Aut Phuket

Phuket to wyspa i prowincja w Andaman Sea tuż przy zachodnim wybrzeżu Mandalayhalvøya. Phuket jest największą wyspą w Tajlandii z ludnością ponad 320 000 (2007) oraz stolicy o nazwie Phuket.miasta Phuket została założona w 1 wieku pne Kr. i przez wiele wieków, na wyspie mieszkał głównie w produkcji cyny, ale w ostatnich latach turystyka przejęła.

Wzdłuż plaż znajdują się liczne restauracje i tętniących życiem klubów nocnych, oprócz tego można nurkować, nurkować i przyjąć jedną z najlepszych w kraju pól golfowych. W mieście Phuket należy odwiedzić stare miasto z małych sklepów i kawiarni, muzeów i świątyń. Jui Tui świątynia jest najstarszą chińska świątynia w Phuket.Świątynia została zbudowana w 1700 roku i ludzie przychodzą tutaj, aby zapytać wyrocznię o radę. Uznał on, wielu uroczystości na wyspie i Patong Carnival Chao Le Boat Festival Floating.

Phuket International Airport znajduje się około 30 km na północ od miasta Phuket.