Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Phuket Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Phuket Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Phuket Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Phuket Lotnisko
Wynajem Aut Phuket Lotnisko – Foto: © F3rn4nd0

Phuket Airport jest 32 km na północ od wyspy Phuket i 32 km od Phuket. Autobusy kursują pomiędzy Phuket i lotniska co pół godziny. Wśród firm, samochód znajduje się na lotnisku jest tajski Rent a Car, Avis, Budget, Hertz, Sixt i Europcar.

Około 3 mln pasażerów lotniska w Phuket odwiedzających co roku i jest drugim co do wielkości lotnisko w Tajlandii pod względem liczby pasażerów. Lotnisko posiada dwa terminale, po jednym dla lotów krajowych i jeden dla międzynarodowej. Jest to główna baza dla tajlandzkich AirAsia. Od Phuket, lot do około 40 miejsc w Europie i Azji.

Oprócz restauracji tajskiej Airways International, jest kilka barów i kawiarni na lotnisku i 10-nieparzyste sklepy internetowe. Inne udogodnienia obejmują bankomatów, sala modlitwy dla muzułmanów i pierwszej pomocy. Phuket Airport Hotel położony jest w odległości spaceru od lotniska i nie jest też autobus tam.