Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Malezja

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Malezja – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Malezja – Podręcznik

Wynajem Samochodów Malezja
Wynajem Aut Malezja

Malezja (28 mln mieszkańców w 2009 r.) znajduje się w południowo-wschodniej Azji i tworzy 13 państw oraz trzy terytoria federalne. Większość z nich znajduje się na Półwysep Malajski (Malakka Peninsula) – podczas gdy dwa państwa i terytorium federalnym na wyspie Borneo. Malezja granic Tajlandii na północy i stan wyspie Singapur w południe.Na Borneo, graniczące Malezja Brunei i Indonezją.

Krajobraz w Malezji obejmuje lasów tropikalnych, bagna i przybrzeżne równiny – która wznosi się na wzgórzach iw górach.Najwyższym szczytem jest Mount Chinybulu, położone 4095 m npm – na wyspie Borneo. W kraju na wybrzeżu Morza Południowochińskiego. Malezja znajduje się w pobliżu równika, i ma klimat tropikalny z wysokimi temperaturami przez cały rok.

W kraju licznych atrakcji turystycznych i nadmorskich kurortów – z zaproszenia, piaszczyste plaże, krystalicznie czysta woda i najlepsze możliwości do nurkowania.

Stolica Kuala Lumpur znajduje się na północny zachód od lądu, i 1.800.000 mieszkańców.Kuala Lumpur jest także największym miastem kraju, a także centrum gospodarczym i kulturalnym. krajobrazu miasta charakteryzuje się społeczeństwa wielokulturowego – z minaretów, wieże kościołów, pagody chińskie i hinduskie świątynie. Miasto ma też ogromne drapacze chmur, a najwyższy budynek świata – Petronas Towers – jest także tutaj. Budynek składa się z dwóch wież pomiaru 452 metrów.

Inne główne miasta w Malezji, George Town, Ipoh, Johor Bahru, Kuching, Kota Chinybalu i miasta Malakka.

Główne lotnisko w Malezji jest Kuala Lumpur International Airport, położony 44 km na południe od stolicy.

Oferujemy wynajem samochodów na miejsc wypoczynku w Malezji Kuala Lumpur, w tym i Penang.

Popularne – wynajem samochodów