Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kuala Lumpur Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kuala Lumpur Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kuala Lumpur Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kuala Lumpur Lotnisko
Wynajem Aut Kuala Lumpur Lotnisko

Lotnisko Kuala Lumpur (KUL), znany również jako KLIA, położony 55 km na południe od Kuala Lumpur. Jest możliwe, aby poruszać się między lotniskiem i Kuala Lumpur pociągiem i autobusem. Istnieje kilka firm wynajmu samochodów na lotnisku, to Kasin Baru, Hertz, hipotecznych Rent a car, Mayflower, Insas, Pacific Rent a Car i Avis.

29682093 osób odwiedziło Kuala Lumpur International Airport w 2009 roku. To jest główną bazą Malezja Airlines, MASkargo, AirAsia i AirAsia X. lotnisko jest nowy i został zbudowany w 1990 roku i jest ciągle w fazie rozwoju. Kuala Lumpur International Airport znajduje się uhonorowany wieloma nagrodami, w 2009 otrzymał nagrodę Skytracks za to, że 4. Najlepsze lotniska na świecie.

Kuala Lumpur International Airport ma bardzo dobry wybór różnych sklepów, kawiarni, barów i restauracji. Inne udogodnienia obejmują bank, poczta, internet bezprzewodowy, pokój zabaw dla dzieci, modlitwa, masaż, i aptek. Plaza Premium Lounge posiada wszystkie niezbędne zaplecze biznesowe. KLIA Pan Pacific Hotel i odprawie Transit Hotel usytuowany jest na lotnisku.