Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Penang

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Penang – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Penang – Podręcznik

Wynajem Samochodów Penang
Wynajem Aut Penang

Penang jest wyspą, położony na zachodnim wybrzeżu półwyspu Malakka, północno-zachodniej Malezji. Stolicą wyspy jest George Town. Miejscowość jest 200.000 mieszkańców, podczas gdy wyspa ma w sumie 1,2 mln mieszkańców. Penang jest głównym portem i połączeń kolejowych do stolicy i Tajlandii. Jeden z najdłuższych na świecie mostów, Penang Bridge, rozpiętość 8.4 km, łączący wyspę ze stałym lądem.

Penang jest chyba najbardziej znanym na jej dania curry i piękne plaże. Penang Malezja matparadis jest obszar, a nazwa wyspy pochodzi od coś jadalnego tylko nakrętki. Wśród wyspa, której specjalnością są dania, takie jak Penang i Laksa Nasi Kandera. Penang jest jednym z największych świątyń buddyjskich w południowo-wschodniej Azji, Kek Lok Si świątyni, w dziesięć tysięcy wież Buddy. Goście mogą minifunicular przyjść do Penang Hill, gdzie znajduje się panoramiczny widok Penang Bridge i Georgetown. Penang również atrakcji, takich jak ogrody botaniczne i Dragon Boat Festival

Penang Bayan Lepas International Airport znajduje się 24 mil od George Town na południowo-wschodnim wybrzeżu wyspy.