Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Hua Hin

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Hua Hin – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Hua Hin – Podręcznik

Wynajem Samochodów Hua Hin
Wynajem Aut Hua Hin

Hua Hin położony jest w północnej części Półwyspu Malajach. Tu leży miasto na wschodnim wybrzeżu półwyspu i granice Zatoki Tajlandii z widokiem na Morze Południowochińskie w południe. Hua Hin własnością prowincji Prachuap Khiri Khan i to jest około 190 km do stolicy Bangkoku na północ.Ludności w Hua Hin było około 85 000 w 2006 roku.

Hua Hin jest jednym z najbardziej ekskluzywnych kurortów w Tajlandii. Jest to również najstarszy ośrodek i był bardzo atrakcyjny, kiedy król Prajadhipok, który także nosi nazwę Rama VII wybudował pałac tutaj. W ten sposób rozpoczął się drugi królewskich i szlacheckich, aby przyciągnąć ten klejnot. W Hua Hin oferuje kursy gotowania i sztuki, a także jedne z najlepszych pól golfowych. Ponadto działania takie jak wędkarstwo, jazda konna i nurkowanie. Elephant Village znajduje się ok. 3 km od Hua Hin, gdzie goście mogą pasz i jeździć na słoniach.

Hua Hin Airport znajduje się około 5 km na północ od miasta i oferować loty krajowe.