Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bangkok

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bangkok – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bangkok – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bangkok
Wynajem Aut Bangkok

Bangkok należy do prowincji o tej samej nazwie i znajduje się na południe Tajlandii. Przez miasto przepływa rzeki Chao Phraya, która biegnie do Zatoki Tajlandii, około 40 km dalej na południe. Bangkok jest największym miastem w kraju i stał się stolicą od 1782 roku. Ludności jest dość niepewne, ponieważ jest to prawdopodobnie obecny wiele niezarejestrowanych pracy tutaj, ale w 2010 r. liczba ta była szacowana na około. 9 100 000 euro.

cityscape Bangkok charakteryzuje się pięknym orientalne pałace, świątynie i pałace i słynnych kanałów z których wiele zostało wypełnionych w 1950 roku. Uznał on, kilka pływających rynków w rano w małych kanałów, które nadal istnieją. Jednym z najpiękniejszych pałaców i najbardziej znanych atrakcji jest Grand Palace, który został zbudowany w 1782 roku. Świątynia Szmaragdowego Buddy jest uważana za najważniejszą świątynię w kraju i znajduje się w zabytkowej dzielnicy.

Bangkok Airport, lotnisko Suvarnabhumi otwarty w 2006 roku i jest jednym z najbardziej ruchliwych lotnisk w Azji.Lotnisko znajduje się ok.. 25 km na wschód od Bangkoku.