Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Bangkok Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bangkok Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bangkok Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bangkok Lotnisko
Wynajem Aut Bangkok Lotnisko

Lotniska Suvarnabhumi (BKK), często nazywany New Bangkok International Airport znajduje się w Racha Thewa w Bang Phli dzielnicy około 25 mil na wschód od centrum Bangkoku. Transfer na lotnisko kursuje pomiędzy lotniskiem i centrum Bangkoku, szybki pociąg miał otwarte pod koniec 2009 roku. Wynajem samochodów firmy obsługujące lotnisko są w budżecie, Hertz, tajski wypożyczalnia samochodów Stowarzyszenia i prasa.

Lotnisko jest nowy, został otwarty we wrześniu 2006 roku i może pomieścić do 45 mln pasażerów. Bangkok Airport jest głównym ośrodkiem tajski Airways International, Nok Air, Air tajski i Asi   Bangkok Airways.Jest tajski Airways International loty do większości międzynarodowych portów, około 70 w sumie.

Bangkok Airport ma bardzo duży wybór barów, kawiarni i restauracji. Lotnisko posiada kilka sklepów, które sprzedają wszystko od towarów wolnocłowych moda i kwiaty.Istnieje wiele różnych urządzeń na lotnisku, szczególnie jeśli chodzi o tajski masaż relaksacyjny i spa, sale konferencyjne, różne rozrywki pokój, natryski, pomieszczenia dla VIP-ów, ATM. Novotel Suvarnabhumi Airport Hotel położony jest na lotnisku, biznesowe i sale konferencyjne.