Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Hat Yai

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Hat Yai – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Hat Yai – Podręcznik

Wynajem Samochodów Hat Yai

Wynajem Aut Hat Yai – Foto: © Rukterna

Hat Yai znajduje się w południowej części półwyspu Malajskiego w Tajlandii .Miasto jest największym w województwie Songkhla liczące prawie 160 000 w mieście (2008), co czyni Hat Yai do kraju, czwarty co do wielkości miasta. Jeśli ktoś oczekuje, że obszar metropolitalny wzrasta do około 800 000 Jest ok. 20 km do miasta Songkhla w północno-wschodniej i 80 km do Malezji na południu.

Hat Yai Parku Miejskim jest pięknego parku znajduje się ok.. 6 km od centrum miasta. Nie jest pawilon, który wyróżnia się w stawie i posągi króla Ramy V i chińskich bogini Guan-yin. Wat Hat Yai Nai jest ogromny posąg Buddy na 35 metrów, a wewnątrz tego znaleźć można w muzeum i sklep z pamiątkami. Hat Yai oferuje wiele centrów handlowych, takich jak rynki, centra handlowe.

Hat Yai International Airport znajduje się około 9 km poza miasto i jest ważnym lotniskiem dla pielgrzymów zmierzających do Mekki.

polski