Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Krabi

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Krabi – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Krabi – Podręcznik

Wynajem Samochodów Krabi
Wynajem Aut Krabi

Krabi znajduje się prawie w całości w południowej Tajlandii na półwyspie Malaya i znajduje się na zachodnim wybrzeżu, niedaleko miejsca, gdzie Krabielven wybiega z Morzem Andamańskim.Miasto jest stolicą prowincji o tej samej nazwie, aw 2005 r. liczba ludności miasta, w prawie 25 000 To trwa około 1 godziny i 20 minut na lot na lotnisko w Bangkoku i słynnej wyspy Phuket położony jest na południe od wybrzeża Krabi.

Podobnie jak wiele innych raj wakacje w Tajlandii Krabi również kusi krystalicznie białe, miękkie i plaże scenerii potężnych, zielonej okolicy. W okolicach Krabi, są wodospady, jaskinie i źródeł ciepła, że porozumienie, które wykraczają poza typowe atrakcje turystyczne. W wielu jaskiniach są rzeźby w kamieniu lub do laguny. W Morzem Andamańskim na obrzeżach Krabi, szacuje się na około 200 mniejszych wysp, i nie skacze z Krabi. Ponadto, możesz zalogować się na nią wspiąć ponad 150 różnych tras.

Krabi Airport znajduje się ok. 7 km od miasta.