Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Khao Lak

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Khao Lak – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Khao Lak – Podręcznik

Wynajem Samochodów Khao Lak
Wynajem Aut Khao Lak

Khao Lak jest turystycznego kurortu jest położony na wybrzeżu Półwyspu Malajach. Graniczy miejscu Morzem Andamańskim na zachodzie i Myanmar kilka mil dalej na północ. Khao Lak Phang Nga należy do prowincji i jest małym miasteczkiem, którzy utrzymują się z turystyki. Większość turystów pochodzi z Europy, a zwłaszcza Niemiec, Wielkiej Brytanii i Skandynawii.Wzdłuż linii brzegowej około 3,2 mln, szacuje się, że żyje około 5000 (nie rok referencyjny).

Khao Lak jest rajem instancji i turystów odwiedza miejsce na długie białe plaże i morze zieleni. Działań oferowanych rafting i kajakarstwo, w okolicy są piękne wodospady i źródeł ciepła. Wielu, którzy podróżują do Khao Lak odwiedzi także Similan Islands. Jest to jeden z najbardziej znanych i popularnych miejsc do nurkowania i został uznany za Park Narodowy w 1982 roku. Wyspy składa się w sumie z 9 wysp, gdzie można nurkować i nurkować i podziwiać wspaniałe rafy koralowe.

Phuket International Airport znajduje się około 80 km na południe od Khao Lak.