Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Malta Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Malta Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Malta Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Malta Lotnisko
Wynajem Aut Malta Lotnisko

Malta International Airport (MLA) znajduje się 8 km na południe od Valletta, między miejscowościami Luqa i Gudja i jest to jedyne lotnisko w Malta. Istnieją regularne autobusy między lotniskiem i Valletta. Przedstawiciele firm wynajmu samochodów na lotnisku są Alamo, Budget, Europcar, Hertz, Avis, National, Sixt i Thrifty.

3124846 osób odwiedziło lotnisko w 2008 roku. Jest to główna baza dla narodowego przewoźnika Air Malta do wielu miejsc w Europie. 5 najbardziej popularne połączenia międzynarodowe z Malty są LondynManchesterFrankfurtRzym i Monachium.

Malta International Airport znajduje się duży wybór sklepów, kawiarni i barów, ale nie ma restauracji. Lotnisko posiada otrzymał wiele nagród i ma bardzo ładny design.Inne udogodnienia obejmują bank, poczta, internet bezprzewodowy, pokój biznesu i biura informacji turystycznej. Nie ma hoteli na lotnisko, gdzie jest Golden Tulip Hotel Vivaldi.