Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Malta

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Malta – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Malta – Podręcznik

Wynajem Samochodów Malta
Wynajem Aut Malta

Republika Malty 405.200 mieszkańców (2009), i składa się z sześciu wysp Morza Śródziemnego. Największe wyspy –   Malta, Gozo i Comin – jest zamieszkana.Malta jest największą wyspą w kraju i często jest określany jako „wyspy”. Jest położony na południe od Włoch i na północ od Libii – a 90% ludności zamieszkałej tutaj.

Kraju języków urzędowych są maltański i angielski.

Krajobraz Malta składa się z niskich wzgórz i łąk. Najwyższym punktem jest Ta’Dmejrek – położony 253 m. Malta klimat śródziemnomorski, z gorącym, suchym latem i łagodnymi zimami mokre.

Malta jest jednym z głównych ośrodków turystycznych z licznych zabytków i atrakcji kulturalnych, ciepłym klimatem, zakupy dobrze, nocnych klubów, piękne plaże i piękne krajobrazy.

Stolica Valletta znajduje się na wschodnim wybrzeżu Malty, i ma 6500 mieszkańców (2008).Miasto ma piękną zabytkową architekturę i wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na Valettahalvøya jest głównym obszarem Malta portu.

Najbardziej popularne kurorty i wycieczki w Sliema na Malcie, Mdina, St Julian, Melih Bay, na wyspie Gozo i kapitału Valletta.

Jedyne na wyspie lotnisko – Malta International Airport – 5 km na południowy zachód od stolicy Valletta.

Taniwynajemaut.pl oferuje duży wybór tanich wypożyczalni samochodów na Malcie. Wybierz miejsce docelowe Malty w wyszukiwarce powyżej i uzyskać natychmiastowe listę dostępnych wynajem samochodów.

Popularne – wynajem samochodów