Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut St. Julians

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. St. Julians – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

St. Julians – Podręcznik

Wynajem Samochodów St. Julians
Wynajem Aut St. Julians

St Julian jest nadmorskie miasto jest centralnie położony na północno-wschodnim wybrzeżu Malty. Wyspa znajduje się na południe Grecji i są otoczone przez Morze Śródziemne i St Julian’s znajduje się na północ od stolicy Valletta.Przed 1800 był wiosce rybackiej St Julian’s, ale ostatnio miasto rozwinęło się w popularnym kurorcie nadmorskim. Ludności w 2007 r. wyceniono na niecałe 7000

St Julian’s pochodzi od patrona St Julian, znany również jako Julian ubogich. Każdego roku, tego świętego obchodzony jest festiwal, który odbywa się w ostatnią niedzielę sierpnia. Mieście i jego okolicy jest znany przede wszystkim jako raj wakacje. W odległości spaceru od St Julian Paceville jest uważane za centrum życia nocnego na Malcie, gdzie znajduje się wiele klubów nocnych, barów i restauracji. Piękne Spinola Palace w St Julian został zbudowany w 1600.

Malta International Airport jest jedyne lotnisko na Malcie i jest często nazywany Luqa Airport.Lotnisko znajduje się ok.. 6 km od miasta.