Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Valetta

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Valetta – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Valetta – Podręcznik

Wynajem Samochodów Valetta
Wynajem Aut Valetta

Wynajem Aut Valetta

Valletta, stolica Malty. Miasto położone jest na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy, pomiędzy Marsamxett Harbour i Grand Harbour. Valletta posiada 22.000 mieszkańców, ok.. 115.000 z przedmieścia. Stąd tam promem do Sycylii.

Malta jest najbardziej znany za jego wysiłki w muzyce europejskiej konkursu Euro Vision. Valletta została założona w 1400 przez Johannitterordenens Mistrz Jean de la Valette. Miasto ma wiele wspomnień z czasów, gdy był siedzibą Johannitterordenens. Grand Master’s Palace jest teraz budynków rządowych, przy katedrze, św Jana Chrzciciela, która pochodzi z 1570 spotykamy miejsce pochówku wielkich mistrzów. Kościół muzeum to arcydzieło malarza Caravaggio. Miasto było dawniej głównym baza marynarki wojennej Wielkiej Brytanii na Morzu Śródziemnym. Valetta jest w listę światowego dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego. Goście mogą również wybrać się na spacer wąskimi uliczkami świątyń Tarxien poza Valletta lub w operze.

Malta International Airport znajduje się pięć kilometrów od miasta Valletta.