Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Maroko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Maroko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Maroko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Maroko
Wynajem Aut Maroko

Maroko znajduje się w północno-zachodniej części Afryki i obu wybrzeży Morza Śródziemnego i Oceanu Atlantyckiego. Kraju, który liczy 32,7 milionów, również posiada wspólną granicę z   Algieria i Sahara Zachodnia.W granicach własnych Maroko jest także dwóch hiszpańskich enklawach Ceuta i Mellilla.

Duże pasma górskie dominują wnętrza Maroku – Góry Rif na północy do gór Atlas, rozciągające się od centrum kraju do Sahary. Najwyższy szczyt Jbel Toubkal, jest 4165 m.

Klimat w Maroko jest bardzo zróżnicowany. Wzdłuż wybrzeża – zarówno na północ i zachód – to strefy umiarkowanej, który charakteryzuje się klimatem śródziemnomorskim. Zarówno wnętrze i wzdłuż wybrzeża, suche wiatry z Sahary spowodować bardzo wysokie temperatury – w rzeczywistości do 45 stopni C. Up w górach Atlas może być jednak mróz i śnieżyce nie są rzadkie.

Większość dużych miast w kraju leży wzdłuż wybrzeża Atlantyku. Obejmuje to kapitału Rabat (ludność 1,7 mln) i największe miasto Maroka, Casablanca (3,1 mln mieszkańców).Inne główne miasta położone na wybrzeżu są Agadir i Tangier (gdzie można zobaczyć na niebie nad do Gibraltaru i Hiszpanii ).Million miasta Fez i Marrakesz, jednak w głębi lądu.

Maroko jest największym lotniskiem Aéroport International de Mohammed V i znajduje się w Casablance.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów w całym Maroku. Skorzystaj z wyszukiwarki, aby wyświetlić listę dostępnych samochodów i cen.

Popularne – wynajem samochodów