Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Fez

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Fez – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Fez – Podręcznik

Wynajem Samochodów Fez
Wynajem Aut Fez

Fez znajduje się w Maroku w elvenOued Fes, gdzie rzeka biegnie wzdłuż Oued Sebou.Ok. milionów ludzi żyje w mieście, które jest ważnym centrum handlowym.

Miasto jest chyba najbardziej znanym na farted chustę, która nosi jego imię.Rzeka oddziela Oued Fès nowe miasto w południowo-zachodniej, Fes el-Jedid od starego miasta Fes el-Bali na północy. Obie są otoczone murami, z wąskimi uliczkami. Główną siedzibę handlową w Starym Mieście. To wielka Qarawiyin Meczet z 14 bram, najstarszy w Afryce, Mulaj Idris Świętego Meczetu. Słynny islamskich uniwersytet, założony w 859 jest dołączony   Meczet Qarawiyin.Stare Miasto znajduje się na liście UNESCO światowego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. Przedmieściach Fes el-Jedid została założona w 1200s. Tutaj Pałac Sułtana, dzielnicy żydowskiej i dużym meczetu.

lotniska Fez jest ok. 12 km od miasta Fez.