Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Tangier

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tangier – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tangier – Podręcznik

Wynajem Samochodów Tangier
Wynajem Aut Tangier

Tanger miasto w północnych Maroko na Cieśninę Gibraltarską.669.000 mieszkańców żyje w ważne miasto portowe (2004). Stąd statkiem do Hiszpanii i Gibraltaru.

Tanger jest duży rynek, i był znany jako ośrodek przemytu 2 wojny światowej. Miasto jest otoczone murami i amfiteatru z Zatoce Tanger. W porcie jest stara cytadela i pałac sułtana, z muzeum etnograficzne i archeologiczne. Stare miasto ma budynków z czasów średniowiecza. Goście mogą wybrać się na spacer po plaży i iść odwiedzić muzeum sztuki lub grób Ibn Battouta, dobrze podróżował uczonego islamskiego prawa, quadi.Tanger był pierwotnie fenickiej kolonii i pochodzi z 1400 rpne Kr. 100 f. Kr. Rzymianie przejęli miasto, a od 683 r. miasto po arabsku. Miał ważną rolę jako miejsce przekraczania Hiszpania w Maurów razy.Tanger Niejednokrotnie należał do PortugaliiFrancjiHiszpanii i Anglii, i ma duże europejskie miasta.

lotnisko Tangier-Boukhalef jest 12 km od miasta.