Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Agadir

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Agadir – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Agadir – Podręcznik

Wynajem Samochodów Agadir
Wynajem Aut Agadir

Agadir znajduje się na południowy zachód od Marrakeszu w południowym Maroku na Atlantyku.Agadir znajduje się około dziesięciu kilometrów na północ od ujścia Wadi Sous. Miasto portowe z 636.000 mieszkańców jest otoczony przez góry Atlas i Sahary.

Agadir został założony ca.1500 przez Portugalczyków, którzy zbudowali fort Santa Cruz de Cap de Gué tutaj w 1503 roku. Berberowie ścigali Portugalczyków w 1541 i w 1913 roku przyniósł francuski port w Agadirze. Większe części miasta został potrącony przez trzęsienie ziemi w 1960 roku, ale teraz jest odbudowany. Największą atrakcją plaży Agadiru, przy braku wiatru i mnóstwo ludzi. Ruiny twierdzy, jest jednym ze wzgórz otaczających miasto. Jedną z atrakcji w mieście jest zoo, Vallée des Oiseau, który ptaków z całego świata i kóz z Atlas aby wymienić tylko kilka gatunków. Agadir również kilka pól golfowych z całego miasta.

Agadir Al Massira lotnisko znajduje się pięć kilometrów od centrum miasta.