Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Casablanca Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Casablanca Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Casablanca Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Casablanca Lotnisko
Wynajem Aut Casablanca Lotnisko

Mohammed V International Airport znajduje się 30 km na południowy wschód od Casablanki przy głównej drodze do Marakeszu.Możliwe jest wykorzystanie zarówno kolejowych i autobusowych do podróży pomiędzy lotniskiem a Casablanca Dla tych, którzy chcą wynająć samochód, więc wybór jest bardzo dobry, 28 firm wynajmu samochodów są reprezentowane na lotnisku. Niektóre z firm Avis, Budget, Europcar, Hertz, National, Sixt i Thrifty.

Lotnisko Casablanca jest najbardziej lotnisko w Maroko i 6 największych w Afryce pod względem liczby pasażerów.W 2009 roku zatrudnionych 6.400.000 pasażerów na jej temat. Jest to główny punkt linie lotnicze Air Arabia Maroc, Jet4you, Regional Air Lines Royal Air Maroc i ostatni z nich leci do większości miejsc. Posiada trzy terminale Terminal 3 jest w remoncie.

Jest centrum handlowego na lotnisko, i wiele sklepów wolnocłowych na wszystkich terminalach. Casablanca Airport znajduje się także kilka kawiarni, barów i restauracji, a także banki, poczta, sala modlitwy, apteki i centrum biznesowe z dostępem do Internetu. Nie ma hoteli na lotnisko, najbliższy hotel jest Atlas Airport Hotel.