Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Rabat

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Rabat – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Rabat – Podręcznik

Wynajem Samochodów Rabat
Wynajem Aut Rabat

Rabat jest stolicą Maroka. Rabat położony jest na zachodnim wybrzeżu, rzeki Bou gniazda Regregs na Oceanie Atlantyckim, na północ od Casablanca.1.6 mln mieszkańców żyje w Rabacie.

Rabat rozwijało się wokół klasztoru został założony przez Almohad w 1100S. Rabat ma kilka średniowiecznych budynków, ściany z 1100S i 44 metrowa wieża Hasan, meczet z 1200s. Jest to również Oudaya Kasbah, który ma ściany z dużym portem, ostatnia część 1100S. Miasto służył jako twierdza w czasie walk przeciw chrześcijanom w Hiszpanii. Zgodnie z francuskim protektoratem, miasto rozwijało się bardzo szybko, a miasto jest pod silnym wpływem kultury francuskiej. W europejskich Nowe Miasto, zwiedzający mogą zobaczyć pałac sułtana i Royal meczetu. Południowa Rabat Chella jest z kilkoma ruiny, które sięgają 2500 roku w czasie.Miasto posiada kilka muzeów muzeów sztuki i muzeum archeologicznego i wiele kafejek, gdzie zwiedzający mogą zrobić jak miejscowi: picie herbaty miętowej i życia zegarek.

Aeroport de Rabat położony jest w Rabat Sale dwuosobowe, osiem kilometrów od Rabatu.