Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Narvik

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Narvik – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Narvik – Podręcznik

Narvik
Wynajem Aut Narvik

Północno-norweski gminy znajduje się w Ofotfjorden Narvik w okręgu Nordland – i jest regionalnym centrum w dzielnicy zacząć od nowa. Gmina graniczy Polska na wschód i południe.

Miasto ma 18.400 mieszkańców Narvik (2010), i powiatu 3 największy. Posiada od 1920 r. był głównym portem wywozu rudy żelaza, i jest nadal ważnym ośrodkiem transportu.

Narwik ma wielu atrakcji turystycznych – w tym War Memorial Museum, położony przy głównym placu (z wystawą artefakty, fotografie, itp. od 2 wojny światowej). Miasto posiada również kilka cmentarzy wojennych i pomników – w tym Narwik Nowy Cmentarz z pamięci norweski, francuski, angielski żołnierzy, polskich i niemieckich, którzy polegli w czasie 2 II wojny światowej.

Inne atrakcje w mieście jest Narvik Kościoła w 1925 roku, Park Area Burn Holtet z 4000 roku rzeźby stary rock, Narvikfjellet kolejki gondolowej, którą odwiedzający restaurację Winda Góry 656 metrów w 7 minut – gdzie można dostać się przepiękny widok na miasto i fiord i Ofoten Museum (z głównym wystawa historyczna).

W zimie, miasto ma wielkie wzgórza narciarskiego w Fagerensfjellet w centrum Narvik, nie ma dobrych sklepów, sklepów i centrów handlowych.

krajowych góry Norwegii – Stetind (1392 m) – znajduje się zaledwie kilka mil od Narvik w Tysfjord County i jest dużą atrakcją turystyczną.

 

Narvik Airport – Framnes 2 km poza miastem i loty do Bodo i Andenes.

Większe lotnisko Harstad / Narvik Airport – Glasgow, położony 76 km na zachód od Narvik.