Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Pau Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Pau Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Pau Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Pau Lotnisko
Wynajem Aut Pau Lotnisko

Lotniska Pau Pyrénées (PUF) położony jest 10 km na północny wschód od Pau w Francja. Autobusy kursują między Pau i lotniska. Wypożyczalnie samochodów reprezentowane są Hertz, Sixt, Avis, Europcar, krajowym i Citér

Około 800 000 pasażerów lotniska Pau odwiedził w 2008 roku.Odnotowały znaczny wzrost od czasów pojawienia się tanich przewoźników Ryanair oraz Transavia, to również obsługiwane przez Air France. W 2007 r. rozbił się Air France z Pau do Paryża, wszyscy pasażerowie z wyjątkiem jednego przeżył.Od Pau Airport jest głównym sposobem podróżowania do innych miejsc we Francji, ale także do takich miast jak Bruksela i Londyn.

Pau Airport znajduje się restauracja, która także ma barseksjon i brasserie. Znajduje się sklep na lotnisku. Inne udogodnienia obejmują sale konferencyjne, salon biznesowy, pierwszej pomocy i ATM. Nie ma hoteli na lotnisko.