Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kostaryka

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kostaryka – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kostaryka – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kostaryka
Wynajem Aut Kostaryka

Kostaryka leży w Ameryce Środkowej, i 4.200.000 mieszkańców. Graniczy z Nikaraguą na północ i na południe od Panamy, i wybrzeża na Morzu Karaibskim na wschodzie i Pacyfiku na zachód i południe.

Kostaryka znana jest z różnych scenerii, z bujną egzotycznych zwierząt i ptaków. Krajobraz   Składa się z góry i wulkany, łąki, jeziora, plaże, laguny i tropikalnych lasów deszczowych.Najwyższym szczytem jest Cerro Chirripó i jest 3820 m. Kraj najwyższy wulkan zwany Irazu i środki 3.432 m.

W kraju klimat zwrotnikowy suchy na wybrzeżu Pacyfiku, a klimat subtropikalny w górach. Pora deszczowa trwa od maja do października.

podstawowym językiem Kostaryka jest hiszpański i turystyki w tym kraju jest głównym przemysłem.

W środku kraju znajduje się w stolicy, San José, która ma około 350.000 mieszkańców.San José jest nowoczesnym miastem o wielu pięknych parków i ogrodów, ciekawe muzea, teatry i kluby nocne.

Inne ważne miasta Kostaryki jest Cartago, Alajuela, Liberia, Caldera, Gofito, Puerto Limon, San Isidro i Puentarenas. Ten ostatni to miasto portowe z dużym ruchu wycieczkowego. Nadmorskim kurorcie Tamarindo jest również znanym kurorcie na północno-zachodnim wybrzeżu Kostaryka.

W kraju główne lotnisko nazywa się Juan Santa Maria International Airport, położony w Alajuela – 19 km na północny zachód od stolicy San Jose.

Dzięki nam można zarezerwować wynajem samochodów w większości miejscowości w Kostaryce w tym w stolicy San Jose i na wszystkich ważnych miejsc turystycznych.

Popularne – wynajem samochodów