Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Puntarenas

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Puntarenas – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Puntarenas – Podręcznik

Wynajem Samochodów Puntarenas
Wynajem Aut Puntarenas

Puntarenas znajduje się na Kostaryka wybrzeżu, na zachód „i do portu, który prowadzi do Golfo de Nicoya na Pacyfiku.Miasto należy do prowincji Puntarenas i nazwa oznacza „Sandy Point” w języku angielskim. Puntarenas jest największym miastem w województwie i liczby mieszkańców w 2008 roku wynosiła nieco ponad 35 000Miasto już od dawna w kraju głównego portu Pacyfiku, ale w ostatnich latach, Caldera nabyła pozycji.

Puntarenas jest atrakcyjnym miastem o klimacie tropikalnym i bujną dekoracje. Wiele podróży do tego miejsca, aby korzystać z plaż i zapoznania się z naturą poprzez działania takie jak rybołówstwo i kolarstwa górskiego. Carara Park Narodowy położony jest na obrzeżach miasta i zorganizowane wycieczki do listy obserwowanych przedmiotów przyrody w lasach deszczowych lub udać się na safari krokodyla. Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o historii tego obszaru należy Marine Muzeum Historyczne Puntarenas odwiedził.

Juan Santamaria International Airport i Tobias Bolaños międzynarodowego lotniska w dwóch głównych lotnisk należących do stolicy, San José, położony ponad 100 km na wschód od Puntarenas.