Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut San Jose Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. San Jose Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

San Jose Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów San Jose Lotnisko
Wynajem Aut San Jose Lotnisko – Foto: © Ack Ook

Juan Santamaria International Airport (SJA) znajduje się w Alajuela około 20 km od San Jose i nosi nazwę narodowych Kostaryki bohater Juan Santamaria. Jest autobus co 5 minut od lotniska i San Jose. Wypożyczalni samochodów, które oferują usługi Alam, Avis, Avanti, Budget, Europcar, Mapache, Payless, Thrifty, Toyota i Tricolor.

3200000 osób odwiedziło San Jose Airport w 2008 r., który jest największym w Kostaryce. Kiedy opuścił lotniska, musi uiścić opłatę w wysokości 26 dolarów. Opłatę można uiścić w porcie lotniczym lub z góry kartą kredytową od większości hoteli. Z San Jose można dojechać bezpośrednio do międzynarodowych portów lotniczych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej.

San Jose Airport oferuje proste żywności i kawiarnia oraz bezcłowy i kilka sklepów z pamiątkami. Posiada również ATM. Nie ma hotelu na lotnisko.