Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut San Jose

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. San Jose – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

San Jose – Podręcznik

Wynajem Samochodów San Jose
Wynajem Aut San Jose

San José jest stolicą Kostaryki i jest usytuowany w centrum, bliżej West Coast i Pacyfiku niż wschodniego wybrzeża USA i na Karaibach.Miasto znajduje się w Central Valley i wynosi około 50 km na zachodnim wybrzeżu. San Jose należy do prowincji o tej samej nazwie i jest największym miastem w kraju. W 2007 r. było około 335 000 mieszkańców San José.

Natura jest bogata i urodzajna, a miasto oferuje wiele parków, w tym Parque Metropolitano La Sabana jest największy. Istnieją dziesiątki muzeów w San José, w tym muzeum dzieci Museo de los Ninos i egzotycznych owadów muzeum Museo de la Universidad de Insectos de Kostaryka. Jednym z najsłynniejszych budynków jest piękny Teatr Narodowy z 1897 roku. O godziny poza San José jest aktywny wulkan Poas, który jest wielką atrakcją.

Tobias Bolanos International Airport chodzi. 8 km za miastem, a to trwa około 20 minut jazdy do głównego lotniska Juan Santamaria International Airport.