Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Ibiza

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ibiza – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ibiza – Podręcznik

Ibiza

Wynajem Aut Ibiza

Hiszpański Ibizie, położony na Morzu Śródziemnym, jest znanym ośrodku dla turystów czarterowych.Wyspa ma 113 tysięcy mieszkańców (2006). Na wyspie znajduje się piękne krajobrazy i niezliczone zapraszając piaszczystych plaż dla osób chcących słońce i wypoczynek na plaży.

Główne miasto nazywa się po prostu miasta Ibiza znajduje się na południowo-wschodnim wybrzeżu wyspy. Miasto ma 37.408 mieszkańców, ale gdy się na wyspę turystów w miesiącach letnich, populacja znacznie wzrosła. Ibizy jest podzielona na stare miasto, zwane „Dalt Vila”, a tym bardziej nowoczesnej części miasta o nazwie „Eixample”. Old Town usytuowany jest na wzgórzu, i tutaj można znaleźć również w katedrze Santa Maria d’Eivissa, atrakcja, z 1400. miasta Ibiza słynie z bogatego życia nocnego w ekskluzywny klub, w którym strona trwa do białego rana. Istnieją dobre sklepów w mieście, zwłaszcza jeśli chodzi o rzemiosło i odzieży.

Ibiza Airport usytuowany jest na obrzeżach centrum miasta Ibiza.

San Antonio jest kolejnym popularnym miastem turystycznym na wyspie, to znajduje się na zachodnim wybrzeżu. Szczególną atrakcją jest „jajo”, pomnik, który znajduje się w porcie i będzie jako hołd dla Krzysztofa Kolumba.

polski