Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ibiza Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ibiza Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ibiza Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Ibiza Lotnisko
Wynajem Aut Ibiza Lotnisko

Lotnisko Ibiza (IBZ) znajduje się 7 km na południowy zachód od miasta Ibiza. Autobusy kursują pomiędzy lotniskiem i Ibiza miasta. Wypożyczalni samochodów, które są obecne na lotnisku Auriga Crown, National Ates, Avis, Europcar oraz Hertz.

4647487 osób odwiedziło Ibiza Airport w 2008 roku. Jest główną bazą linii lotniczych Vueling. Około dziewięć różnych linii lotniczych na lotnisku w miejscowościach do 25 różnych miejscach w Europie. Port lotniczy został po raz pierwszy otwarty i używany jako lotnisko wojskowe w czasie hiszpańskiej wojny domowej (1936 – 39).

Ibiza Airport ma duży wybór punktów gastronomicznych i sklepów. Usługi na lotnisku oznacza apteka, kaplica, pierwszej pomocy, biura podróży, bankomatach i na poczcie. Najbliższe hotele znajdują się w Playa d’en Bossa.