Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Hirtshals

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Hirtshals – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Hirtshals – Podręcznik

Wynajem Samochodów Hirtshals
Wynajem Aut Hirtshals

W miasteczku Hirtshals, z 6310 mieszkańców (2009), położona na północ od Vendsyssel – szczególnie w Hjørring miejscowości w regionie Nordjylland. Jest to stosunkowo młode miasto, które wzrosły w pierwszym półroczu 1900 około nowo dodane rybołówstwa i portu promowego. To jeszcze przede wszystkim jak rybołówstwo i ferjeby Hirtshals jest znana.

Miasta Główną atrakcją turystyczną jest Oceanarium Nordsøen (dawniej Nordsømuseet) – największe w północnej Europie akwarium. Są to między 2000 i 3000 rodzimych i egzotycznych ryb, które mogą baraszkować w sumie 4,5 miliona litrów wody. Ponadto, użytkownicy mogą doświadczyć codziennego karmienia fok i zabawek w osobnym selarium.

Duże promy samochodowe kursują codziennie między Hirtshals i południowej Norwegii miasta Kristiansand i Larvik (ponad doświadczenie około 3,5 godziny).W sezonie letnim jest również łódź do Kristiansand (2t. 15 min.). Także między Hirtshals i zachodniej Norwegii miasta Stavanger i Bergen jest połączenie promowe.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Aalborg Airport, ok. 60 km na południe od Hirtshals.