Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Aalborg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Aalborg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Aalborg – Podręcznik

Wynajem Samochodów Aalborg
Wynajem Aut Aalborg

Aalborg (Aalborg), który ma 123.432 mieszkańców (2010), położony jest Limfjord – i jest centrum administracyjnym regionu Północnej Jutlandii w Danii. W dużych miejscowości Aalborg, które miały miejsce po fuzji komunalnych w 2007 roku, jest domem dla niemal 200.000 ludzi. centrum Aalborg znajduje się na południowym brzegu Limfjord, podczas gdy mniejsze miasta Nørre Sundby (dziś część Aalborg), położony na północnym brzegu.

Aalborg nabyte prawa miejskie w 1342, ale w rzeczywistości istnieje od 1000.

Pamięci z wczesnej historii miasta są nadal Lindholm Høje (na północ od Limfjord), gdzie można znaleźć zarówno grobu kopce z epoki żelaza i czasów Wikingów. W przeciwnym razie, wiele zabytków w centrum Aalborg. Najbardziej znanym jest Aalborghus Slot (wymienione w 1500’s), Aalborg Kloster / Helligaandsklosteret (od 1400) i Budolfi Kościół / Katedra Aalborg (głównie zbudowany w 1400, ale gdzie najstarsze części pochodzą z 1100S). Wzmianka muszą być również wspaniały dom Jens Bang’s Stone (zbudowany w 1624), dom z muru pruskiego Jens Olufsen’s Farm (również z 1600) i zakonserwowane 1700-wiecznej środowiska w małej uliczce Hjelmerstald.

Atrakcje turystyczne ostatnich data jest 55 metrów wysokości Aalborg Tower (gdzie góry jest piękny widok na miasto) i Utzon Center (współczesnej kultury i nauki, kładąc nacisk na relacje między architektury, sztuki i projektowania). doświadczenia Art można również otrzymać w Północnej Jutlandii Art Museum. Dla rodzin z dziećmi, wizyta Karolinelund Tivoliland lub Aalborg Zoo jest zalecane.

W przeciwnym razie, Aalborg miasta z aktywnego życia nocnego, gdzie Dziewica Ane Gade historii zajmuje miejsce szczególne.

Aalborg Airport znajduje się od strony północnej z Limfjord – 6 mil na północny zachód od centrum miasta.