Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Hasselt

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Hasselt – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Hasselt – Podręcznik

Wynajem Samochodów Hasselt
Wynajem Aut Hasselt

Hasselt jest stolicą prowincji Limburg i znajduje się w północno-zachodniej Belgii, w pobliżu rzeki Demer.Stolicy kraju z Brukseli znajduje się 70 km na zachód.Istnieje około 70 000 mieszkańców w Hasselt (2008), a wraz z przedmieść mieszkańców około 400 000Podobnie jak w innych belgijskich miast przepływów jest również kanał, przez Hasselt, a mianowicie Kanałem Alberta.

Hasselt została założona już w 600 s, ale oficjalny status w 1232. Do centrum miasta jest oznaczona przez starych budynków, w tym kilka domów z muru pruskiego z 1600. Wiele z nich znajduje się w okolicach placu miejskiego placu Grote Markt. Plac jest urocze miejsce z dawnych bruku i kawiarenkami. W Hasselt muzea dla wszystkich smaków, jak Stedelijk Museum mody z 1830 roku i na zewnątrz Bokrijk muzeum.

Najbliższy porty lotnicze lotniska w Liege i Maastricht Akwizgran Airport, zarówno w odległości około 45 km od Hasselt i oferują loty do Hiszpania, Włochy, Portugalia iGrecja. Port lotniczy Bruksela ma więcej lotów i znajduje się około 75 km.