Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Szeged

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Szeged – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Szeged – Podręcznik

Wynajem Samochodów Szeged
Wynajem Aut Szeged

Szeged (serbski: Segedin, rumuński: Seghedin) znajduje się w południowo-wschodniej części Węgier – tylko 15 mil na północ od granicy z Serbią, 20 km na północny zachód od granicy z Rumunią. Miasto ma ok.. 165.000 mieszkańców, jest czwartym co do wielkości kraj miasta. Jest to również centrum administracyjnym Csongréd dzielnicy.

Szeged ma ładne miejsce, w którym przepływ rzeki Cisy i Maro razem, i to jest często nazywane „Sunshine City” z powodu wielu słoneczny dzień można zobaczyć tutaj.Historia Szeged rozciąga się daleko wstecz w średniowieczu, a pierwsze wzmianki o swoją obecną nazwę w 1183

Wśród wielu atrakcji jest piękny Széchenyi Square w centrum miasta, terenów zielonych i fontanny – i wielkiej sali w stylu secesyjnym. Ponadto, Placu Katedralnego (Plac Katedralny) jest popularnym miejscem spotkań. Tu jest imponujący Kościół Wotywny – bazylika z kilku wież i bogaty wystrój – jak Panteon, gdzie 90 znanych Węgrzy są pochowani. Placu Katedralnego przypomina słynnego Placu Świętego Marka w Wenecji, a co latem odgrywa ważną teatr w plenerze tutaj.

Jednym z najbardziej znanych postaci kultury w Szeged, autor Ferenc Mora (1879-1934), był również przez wiele lat dyrektorem miasta połączone biblioteki i muzeum.Dlatego wezwała dziś Mora Ferenc Muzeum, i od 1899 mieszkał w modzie „pałacu kultury ludowej”, monumentalna budowla w stylu antycznym.

Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest Budapeszt Ferihegy Airport ( Budapeszt i kraju, główne lotnisko).Znajduje się 170 km na północny zachód od Szegy.