Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Budapeszt

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Budapeszt – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Budapeszt – Podręcznik

Wynajem Samochodów Budapeszt
Wynajem Aut Budapeszt

Budapeszt (1,7 mln mieszkańców w 2009 r.) jest Węgier stolicy, znajduje się w północno-środkowej części kraju – po obu stronach Dunaju.Budapeszt w tym kraju jest najważniejszym gospodarczym, kulturalnym i administracyjnym centrum. Ponadto, miasto jest ważnym węzłem komunikacyjnym.

Budapeszt ma wiele wyższych uczelni, muzeów i zbiorów sztuki, jak również wiele pięknych starych budynków, kościołów i zabytków. Ponadto, ogrody botaniczne i zoologiczne. Miasto słynie również z wielu dający zdrowie łaźni termalnych.

Budapeszt składa się przeciwko dzielnic Budy i Pesztu, położony po obu stronach Dunaju. Przedmieścia są połączone ze sobą przez kilka mostów.

budynek parlamentu z 1904 roku jest główną atrakcją turystyczną w mieście, i jest jednym z najwspanialszych budynków w Europie w stylu neogotyckiej. Także w zamku (znajduje się po stronie Budy) jest popularną atrakcją. Pierwotnie był to średniowieczny zamek z końca 1500, a później przebudowany i rozbudowany w stylu neobarokowym. Dziś domy zamek wielu ważnych instytucji kulturalnych, w tym Muzeum Narodowe i Muzeum Miasta. Zamek jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Inne zabytki w Budapeszcie są m.in. St Stephen’s Church z 1905 roku (największy kościół w mieście), Baszta Rybacka, wybudowany w 1895 roku i Millennium Square – imponujący pomnik.

Międzynarodowy port lotniczy, Budapeszt Ferihegy Airport znajduje się 28 mil na południowy wschód od centrum miasta.