Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem Aut Fort Lauderdale
Wynajem Aut Fort Lauderdale

Szukasz najtańszego możliwego samochodu do wynajęcia w Fort Lauderdale? Być może chciałbyś odebrać samochód już na lotnisku? Wypożyczanie samochodów jest popularne na Florydzie, a porównując ceny kilku wypożyczalni samochodów, możesz znaleźć najlepszą ofertę. Zaleca się rezerwację samochodu z dużym wyprzedzeniem, a twój pojazd będzie czekał na ciebie po przyjeździe. 

O Fort Lauderdale

Fort Lauderdale położony jest na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego w stanie Floryda, około 47 km (30 mil) na północ od Miami. Fort Lauderdale zamieszkuje około 17 1, 000 osób, a miasto znane jest ze swojego tętniącego życiem portu rejsowego i pięknych, przyjaznych i piaszczystych plaż. 

W mieście znajduje się wiele kanałów i sztucznych jezior: Fort Lauderdale jest często określany jako „Wenecja Ameryki”. Miasto jest popularne wśród turystów, a odwiedza je 13 milionów osób rocznie. W mieście znajduje się wiele muzeów, w tym muzeum zabytkowych samochodów, muzeum historii lokalnej, galeria sztuki, a także Muzeum Odkryć i Nauki. W Fort Lauderdale można również znaleźć wiele hoteli, restauracji, klubów nocnych, sklepów i centrów handlowych. 

Największy na świecie park motyli, Butterfly World, znajduje się 25 km (16 mil) na północ od centrum miasta i jest niezwykle popularną atrakcją. Można tutaj również zobaczyć egzotyczne ptaki oraz odwiedzić muzeum motyli i ogród botaniczny. 

Lotnisko

Międzynarodowe lotnisko Fort Lauderdale-Hollywood (FLL) znajduje się 9 km (6 mil) na północ od centrum miasta i obsługuje 24,6 milionów pasażerów rocznie. Lotnisko ma 4 terminale, a obok Terminalu 1 znajduje się centrum wypożyczalni samochodów, w którym znaleźć można kilka biur wypożyczalnie samochodów, w tym Advantage, Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National, Thrifty i Payless. 

Ruch drogowy

Stany Zjednoczone posiadają dobrze rozwiniętą i dobrze oznakowaną sieć dróg krajowych i autostrad. Autostrady międzystanowe to drogi przebiegające pomiędzy stanami, będące częścią narodowej sieci autostrad. Styl jazdy w USA jest bardzo przyjazny. 

Limity prędkości na drogach różnią się w USA w zależności od stanu. Na większości autostrad obowiązuje limit pomiędzy 65 a 75 mil na godzinę. 

Zasady ruchu drogowego ustalane są przez poszczególne stany, są jednak w miarę podobne do tych obowiązujących w Polsce

Limit alkoholu we krwi w USA wynosi 0,8 promila, czyli więcej niż w Polsce (0,2). 

Niektóre z autostrad pobierają opłaty; pamiętaj więc, żeby mieć przy sobie monety podczas jazdy. 

Jeżeli zostaniesz zatrzymany przez drogówkę, zachowaj spokój i umieść dłonie w widocznym miejscu na kierownicy. 

Pamiętaj, że w większych miastach ruch drogowy jest bardzo duży, szczególnie podczas godzin szczytu. 

Wskazówki dla kierowców

Wypożyczając samochód, masz wspaniałą okazję, aby zobaczyć inne miejsca na Florydzie, a oczywistym kierunkiem podróży jest Miami, położone 47 km (30 mil) na południe od Fort Lauderdale. Zobaczyć możesz tutaj drapacze chmur w centrum miasta, Miami Beach, zamożną dzielnicę Coral Gables, architekturę art deco na South Beach i dzielnicę handlową Coconut Grove. Warto również odwiedzić Ocean Drive, kultową ulicę pełną kawiarni, pubów, sklepów i restauracji. Ocean Drive i Miami Beach znajdują się 14 km (9 mil) na południe od centrum miasta i są bardzo popularnymi wśród turystów celami podróży. Zoo w Miami i park morski Miami Seaquarium także są niezwykle popularne wśród turystów. 

Wypożyczonym samochodem możesz wybrać się także na jednodniową wycieczkę do Parku Narodowego Everglades, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Park Everglades znajduje się 117 km (73 mile) na południowy zachód od Fort Lauderdale, a założony został w 1947 roku. Położone na terenie parku mokradła mają wiele rzadkich roślin i zamieszkiwane są przez wiele rzadkich gatunków zwierząt. Park znany jest też z żyjących w nim aligatorów. W Everglades znajduje się też farma aligatorów, na której odwiedzający mają szansę oglądać pokazy aligatorów. W parku znajduje się także kilka centrów dla odwiedzających, z kawiarniami i informacjami turystycznymi o okolicy.