Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Iquitos

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Iquitos – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Iquitos – Podręcznik

Wynajem Samochodów Iquitos
Wynajem Aut Iquitos

Iquitos (ok. 370.000 mieszkańców) jest stolicą regionu Loreto we wnętrzu Peru, i znajduje się w peruwiańskiej części dżungli amazońskiej. – Między trzema rzekami, Amazonka, Nanay i Itay.

Najbardziej Specjalne rzeczy na temat tego miasta jest to, że jest największym na świecie nie ma żadnego połączenia drogowego ze światem zewnętrznym – poza 88 km długą drogę lokalną na południe do nich, chyba że sąsiednim mieście Nauta. Komunikat z miasta jest więc albo statkiem lub samolotem.

Iquitos jest popularnym punktem wyjścia dla różnych wycieczek w największy na świecie las deszczowy – a także wycieczki do rezerwatu przyrody, Pacaya-Sanina. Istnieją również rejsy dla turystów na Amazon i żyły dopływami – w tym do miejsc, w Brazylii.

Spośród zabytków architektury w Iquitos w najwyższym budynku miasta – kościół w Plaza de Armas – wymienione. Ponadto, Casa de Hierro (Iron House „) – dom zbudowany w całości z metalu – przywołuje uwagę wielu turystów. Został zaprojektowany przez Gustave Eifell – inaczej znany jako twórca wieży Eiffla w Paryżu.

Od Iquitos Lotnisko jest stałe połączenie do stolicy Peru, Limie.