Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Lima

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Lima – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Lima – Podręcznik

Wynajem Samochodów Lima

Wynajem Aut Lima

Lima – stolica Peru – znajduje się na linii brzegowej kraju na Pacyfiku.Z ponad 8 milionów mieszkańców, jest także największym miastem kraju. Lima została założona w 1535 roku i wciąż są nienaruszone budynki na Starym Mieście z 1500 – i 1600.

Oprócz historycznego centrum Limy, która została na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO od 1988 roku, istnieje wiele doskonałych muzeów i centrów wystawowych w mieście. Wśród najbardziej popularnych jest   muzeum archeologiczne kompleksu Huaca Juliana (Huaca Pucllana), które dokumenty Peru oldtidskultur.W przeciwnym razie, po muzea: Museo Nacional de Arqueologia Antropologia e Historia del Peru, Museo de la Nación i Museo Larco. Co więcej, miasto ma wiele interesujących muzeów sztuki.

Poza zabytków ma takiego miasta jak Lima, oczywiście, wiele do zaoferowania – bla. Szeroki wybór restauracji i klubów nocnych, jak również kilka dużych centrów handlowych. A w bezpośrednim sąsiedztwie – szczególnie w południowej części miasta – są wspaniałe plaże basen.

Główne lotnisko w Peru nazywa się Jorge Chavez International Airport, a znajduje się w Callao – ok. 11 km na zachód od Limy.

polski