Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Jamajka

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Jamajka – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Jamajka – Podręcznik

Wynajem Samochodów Jamajka
Wynajem Aut Jamajka

Jamajka to państwo wyspiarskie na Karaibach (wyspy należące do Wielkiej Antyle) – który również jest członkiem Brytyjskiej Wspólnoty Narodów, a tym samym królową Elżbietę II, formalnej głowy państwa (jak, na przykład, Kanada i Australia ).Wyspa była kolonią brytyjską, aż do uzyskania przez niego niepodległości w 1962 roku.

Językiem urzędowym jest angielski, Jamajka, ale większość wciąż używa mieszanego języka patois dobę.

Jamajka ma około 2,9 mln mieszkańców (2008), z czego 600 tysięcy mieszka w stolicy Kingston, znajduje się na południowo-wschodnim wybrzeżu.Inne miasta w języku hiszpańskim Miasta Jamajka na północnym wybrzeżu (drugie miejsce z 150 tysięcy mieszkańców), Ocho Rios – także na północnym wybrzeżu (najpopularniejszej miejscowości turystycznej i portu pasażerskiego), Montego Bay na północno-zachodnim wybrzeżu (z najpiękniejszej plaży Jamajki) – i Port Royal, dawnej stolicy, na piaszczystych brzegów Los Palisados poza Kingston.

Wyspy pierwotnych mieszkańców, Indian Arawak, zostało wysiedlonych i ostatecznie zniszczona przez europejskich osadników, którzy przybyli w ślad za „odkrycie” Columbus „na wyspie w 1494 roku – pierwszym hiszpańskim, a następnie po angielsku. Ponadto duża liczba afrykańskich niewolników „z importu” w 1700 roku. W 1800 roku, nie niewolnicy zbuntowali się kilka razy, i wśród dzisiejszych jamaicanere chodzi. 90% afrykańskiego pochodzenia etnicznego.

Klimat jest tropikalny wzdłuż wybrzeża, podczas gdy w głąb lądu, gdzie znajduje się wiele gór, jest bardziej umiarkowany. Czasami, zwłaszcza po okresie letnim zdarza się, że Jamajka będzie mieć wpływu na burze tropikalne. Jeśli chodzi o krajobrazy, jest dużo opadów w północno – ale także zapraszając plaż. Najwyższy szczyt Jamajki, Blue Mountain Peak, wznosi się 2256 metrów nad poziomem morza.

Istnieją dwa międzynarodowe lotniska w Jamajka – Norman Manley lotniska poza Kingston i lotniska Sangster w Montego Bay.

Popularne – wynajem samochodów