Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Kingston

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Kingston – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Kingston – Podręcznik

Wynajem Samochodów Kingston
Wynajem Aut Kingston

Kingston jest stolicą i największym w Jamajka które znajduje się tuż na południe od Kuby w Ameryce Łacińskiej.Stolica znajduje się w południowo-wschodniej części wyspy, a jest to również główny port kraju. W porcie jest oczywiście tutaj jest eksportowane towary takie jak kawa, cukier i tytoń. Kingston został założony w 1693 roku od starego miasta i portu w Port Royal zostało zalane i zniszczone przez trzęsienie ziemi. W 2001 roku było około 96 000 mieszkańców miasta.

Można znaleźć wiele ciekawych atrakcji w mieście, w tym Bob Marley Muzeum, która zajmuje się znany na całym świecie legendy reggae. Hope Ogród botaniczny jest ogród botaniczny, który został zbudowany w 1873 roku, podczas gdy Castleton Bonatical Gardens z 1862 roku na temat. 20 km na północ od miasta. Olde Jamajka Tours, można uzyskać dokładną wprowadzenie do architektury i muzeów, a co roku odbyła się słynnych festiwalach, takich jak Rebel Salute Music Festival i Dziedzictwa Fest.

Norman Manley International Airport znajduje się około 15 km od miasta, na Palisadoes półwyspu.