Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Borgarnes

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Borgarnes – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Borgarnes – Podręcznik

Borgarnes
Wynajem Aut Borgarnes

Borgarnes to miasto na półwyspie na Borgarfjörður na wyspie, 60 km na północ od stolicy Reykjaviku. Borgarnes znajduje się w centrum miejscowości Borgarbyggð.W 2009 r. było ok.. 2000 mieszkańców tutaj. Borgarnes ma połączenie drogowe z resztą kraju poprzez sekunda Islandii most największych: Borgarfjardarbru.

Borgarnes raz pierwszy wspomniano w Skallagrimssons Egil saga, ale miasto było wówczas znane pod Digranes nazwę. Egils ojciec Skallagrim Kvedlulfssons, kurhan położony jest w centrum Borgarnes. Egil sam był ówczesny właściciel Borg gospodarstwa. Na terenie kościoła Borg Myru poza centrum stoi rzeźba Egil Skallagrimsson.Jest wykonana przez rzeźbiarza Asmundur Sveinsson. Borgarnes oferuje kilka sztuki, przyrodniczych i historycznych zabytków, jak również jego naturalnym otoczeniu.Miasto ma muzeum sztuki, przyrody i kultury historii. Borgarnes także klub golfowy.

Najbliższe lotnisko znajduje się w Reykjavik Keflavik Airport, 69 mil.