Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Reykjavik

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Reykjavik – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Reykjavik – Podręcznik

Reykjavik
Wynajem Aut Reykjavik

Reykjavik położony jest na zachodnim wybrzeżu wyspy sagi Islandii, na Półwyspie Seltajarnes z pięknym widokiem na góry.Reykjavik jest stolicą Islandii. Żyjemy 120.000 mieszkańców (2008), 170 tysięcy z przedmieścia. Miasto jest głównym w kraju miasto portowe i ośrodek trałowania.

bogate dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe w Reykjaviku doświadczeń. Tutaj turyści mogą wybrać się na wycieczkę, aby zobaczyć wieloryby, delfiny i maskonurów w okresie od kwietnia do października. Zimą hundespanntur, skutery śnieżne i raftingu. Istnieją znakomite możliwości połowowe pieszych i tutaj. Jazda konna jest popularnym zajęciem, zarówno wśród turystów i mieszkańców, i dla tych, którzy nie lubią, można wsiąść do uchwytów rowerowych. Reykjavik, Islandia i znana jest z basenów geotermalnych. Oto Laugardalslaug i Sundlaugarveg, miasto największych. W Reykjaviku, ale także znaleźć w krajowym parlamencie, parlamentarnych domu, a największy kościół na Islandii: Hallgrim Kościoła. Znajduje się na wzgórzu poza centrum miasta i przed kościołem stoi pomnik Leifa Erikssona.

Keflavik International Airport, Keflavíkurflugvöllur znajduje się ok.. 50 km od centrum miasta.