Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Reykjavik Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Reykjavik Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Reykjavik Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Reykjavik Lotnisko

Wynajem Aut Reykjavik Lotnisko

Reykjavik Airport (RKV) leży na obrzeżach centrum miasta Reykjavik .Jest to możliwe, aby przejść do lotniska z centrum miasta dla tych, którzy chcą i są też autobusy.Hertz i budżet są firmy, które oferują wynajem samochodów.

Pierwszy samolot wystartował z lotniska w Reykjaviku już w 1919 roku. W 2008 roku 463.889 pasażerów skorzystało z lotniska siebie. Lotnisko jest wykorzystywane przede wszystkim do użytku domowego skrzydła samolotu i Islandii najważniejszych w tej dziedzinie. Większość lotów międzynarodowych iść z Keflavik Airport usytuowany jest 50 km od Reykjaviku. Od Reykjavik lotniska, podróż na Grenlandię, Wyspy Owcze oraz kilka miejsc czarterowych. Linie lotnicze, które służą ogród powietrza Air Iceland, Atlantic Airways i Air Eagle.

Istnieje kilka kawiarni na Reykjavik Airport i restauracja. Jest niewielki wybór sklepów, w tym sklep, który sprzedaje pamiątki i rzemiosła z Islandii .Lotnisko ma również bank i specjalny pokój dla rodzin z dziećmi.

polski