Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Islandia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Islandia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Islandia – Podręcznik

Islandia
Wynajem Aut Islandia

Wyspa, położona na północnym Atlantyku (między Norwegii i Grenlandii), drugiej wyspy największy w Europie – ale ma stosunkowo niewielkie mieszkańców (306.694 mieszkańców w 2009). W przeszłości wyspa była norweska (i ostatecznie duński) jurysdykcji. W 1918 roku, jednak autonomię Islandii, ale z duńskiego króla jako formalne głowy państwa. Od 1944 roku kraj był niezależną republiką.

Większość Wyspa składa się skał wulkanicznych, a kraj wciąż ma kilka aktywnych wulkanów (np. Hekla). Wybrzeże charakteryzuje się fiordów i gór, a wnętrze wyspy zdominowany jest przez lodowce. Największy z nich Vatnajökull, o powierzchni 8300 km2.

Klimat w Islandii jest często opisywana jako Atlantyku, a to skrzyżowanie umiarkowany typu klimatu polarnego. Lata są stosunkowo chłodne (średnia + 11 stopni C w lipcu), a zimy są łagodne (średnia – 1 stopień C w styczniu).

kapitału Islandii, Reykjavik (około 118.000 mieszkańców), położony w południowo-zachodnim wybrzeżu wyspy. Islandia to najbardziej zaludnione obszaru, aw pobliżu jest również drugim co do wielkości miasto – Kopavogur i Hafnarfjordur. Kilka kraju głównych atrakcji turystycznych są również w tej części kraju, w tym Thingvellir, stare Wikingów rzeczy gdzieś. Do popularnych miejsc w innych częściach kraju należy Park Narodowy Vatnajökull i słynne gorące źródła Geysir wymienione.

Główne lotnisko Islandii jest Keflavik International Airport, położony 50 km na południowy wschód od Reykjaviku.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów w Borgarnes, Reykjavik Reykjavik i lotniska.

Popularne – wynajem samochodów