Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Pamplona

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Pamplona – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Pamplona – Podręcznik

Wynajem Samochodów Pamplona
Wynajem Aut Pamplona

Pamplona jest stolicą regionu Navarra, który znajduje się w północnej Hiszpanii. Istnieje około 50 km do granicy z Francją na północy i ca. 400 km do stolicy kraju zMadrytu w południe.Miasto położone jest nad rzeką Arga u stóp pasma górskiego Pireneje. Pamplona została rzekomo założona przez Pompejusza nazwą Pompaelo około roku 75 pne Kr. Dziś ludność prawie 200 000 (2008).

Pamplona jest znana z organizacji festiwalu Fiesta de San Fermin w lecie. Oto słynny Bull Run przez ulice i walki byków. W tym kontekście, Plaza de Toros, gdzie odbywają się walki byków, popularne. Ponadto, Plaza de Castilla jest znacznie odwiedził, ponieważ walk odbyły się tutaj do 1893 roku. Wśród innych uroczystości, która odbyła uroczystości religijnych, takich jak Wielkanoc i Boże Narodzenie. Gotycka katedra została zbudowana w latach 1397 i 1530 i jest uważany za jednego z najważniejszych budynków sakralnych.

Pamplona Airport znajduje się około 5 km od centrum miasta i oferują loty w kraju.