Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Menorca

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Menorca – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Menorca – Podręcznik

Wynajem Samochodów Menorca
Wynajem Aut Menorca

Archipelag Balearów na Morzu Śródziemnym, od lat jedna z najbardziej popularnych w Hiszpanii turystycznych. Majorka i Ibiza jest prawdopodobnie najbardziej znanych wysp, Minorka, ale nie mniej atrakcyjne. Odnotowano osadnictwa od czasów prehistorycznych, a ślady tego można jeszcze zobaczyć w dużej kolekcji megalityczne budowle z epoki kamienia i brązu – jedna z największych atrakcji turystycznych na wyspie.

Menorca ma także burzliwą historię. Nie było bazą dla piratów, i że Arabowie i British zdominowały obszar w każdym okresie. Dzisiaj Minorka spokoju, który uzyskuje dochody głównie z licznych turystów, którzy przyjeżdżają tutaj.

Większość ludzi będzie doświadczenie Minorka jako mniej dotknięte masową turystyką i stres niż Mallorca i Ibiza. Tutaj jest to również piękne tereny górskie na zewnątrz budynków, gdzie można uzyskać poczucie dziewiczej przyrody. Inaczej jest oczywiście pięknych plaż w kilku miejscach wzdłuż wybrzeża. Menorca ma około 80.000 mieszkańców. Wielu z nich żyje albo w Mahon kapitału i drugie największe miasto Ciutadella.

Mao Lotnisko Lotnisko znajduje się na południowy zachód od Mahon