Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Albacete

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Albacete – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Albacete – Podręcznik

Albacete
Wynajem Aut Albacete

Albacete jest hiszpańskim mieście, które jest stolicą prowincji o tej samej nazwie. Miasto położone jest w południowej części Hiszpanii i jest około 190 km od wybrzeża Morza Śródziemnego i na wschodzie.Valencia jest na temat. 135 km na północny wschód od Albacete, a stolica kraju Madryt jest nieco ponad 250 km na północny zachód w kierunku.W 2007 r. było około 160 000 mieszkańców w Albacete.

Po raz pierwszy pojawił się w mieście w źródłach, był w 1269, kiedy Albacete była mała wioska. Dziś można wędrować przez średniowieczne miasto i zobaczyć historyczne budynki, takie jak gothic San Juan Bautista Cathedral. Niech Encarnatión dawnym klasztorze z 1500 i dziś mieści się centrum kulturalne. W dawnych czasach miasto było znane do produkcji kowal towary można kupić w sklepach z pamiątkami i Gminy Knife Dokonywanie Muzeum jest poświęcone historii produkcji Albacete nóż.

Albacete Airport znajduje się około 8 km poza miasto. Lotnisko rozpoczęła regularne loty w 2003 roku i oferuje loty do Barcelony.