Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Torrevieja

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Torrevieja – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Torrevieja – Podręcznik

Wynajem Samochodów Torrevieja

Wynajem Aut Torrevieja

Torrevieja znajduje się w prowincji Alicante należącej do regionu Communidad Valenciana.Miasto leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego, w południowo-wschodniej części Hiszpanii, i to jest około 50 km do stolicy prowincji Alicante, na północ od Torrevieja. Istnieje około 470 km do stolicy Madrytu w północno-zachodniej, podczas gdy w kraju południowej części miasta Tarifa chodzi. 600 km na południe.Miasto jest położone wzdłuż popularnej nadmorskiej miejscowości o nazwie Costa Blanca, i żyje około 100 000 mieszkańców o (2008).

Torrevieja oznacza „starej wieży” w języku hiszpańskim i dopiero strażnicy para tu do 1800 roku. W 19 wieku rozpoczęto produkcję soli w kopalniach zwanych Salinas, można zobaczyć coś więcej w Muzeum Morza i soli. Ponadto można wybrać się do Muzeum Historii Naturalnej lub zobaczyć stare Watch Tower Torre del Moro z 1300 roku. Dzisiaj Torrevieja przede wszystkim raj wakacje, które przyciąga turystów, szczególnie ze Skandynawii i Wielkiej Brytanii.

Murcia-San Javier Airport znajduje się ok.. 30 km na południe od Torrevieja

polski