Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Tarragona

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tarragona – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tarragona – Podręcznik

Wynajem Samochodów Tarragona
Wynajem Aut Tarragona

Tarragona jest stolicą prowincji o tej samej nazwie, położony w północno-wschodniej Hiszpanii i należy do regionu Katalonii.Miasto to miasto portowe nad Morzem Śródziemnym, z których wywozu produktów rolnych. Popularne miasta Barcelona jest zaledwie 100 km na północ od Tarragona, a stolica kraju Madryt znajduje się 550 km na zachód od wybrzeża Morza Śródziemnego.Tarragona znajduje się na brzegu rzeki Francolí i liczy ok. 155000 (2009).

Jak w większości miejsc na wybrzeżu Costa Dorada również Terragona doskonały ośrodek z ciepłym klimatem i długie plaże. Ponadto, jest wiele historii i kultury w okolicy, i nadal można zobaczyć 35 km wodociągu i rzymskich ruin, które są wymienione na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Port Aventura jest jednym z największych parków rozrywki w Europie i położony jest ok.. 12 km na południe od miasta. Każdego roku na festiwalach takich jak słynny Międzynarodowy Festiwal Dixieland Tarragona.

Reus Airport to międzynarodowy port lotniczy położony jest ok.. 10 km od centrum miasta.