Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Salamanca

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Salamanca – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Salamanca – Podręcznik

Wynajem Samochodów Salamanca
Wynajem Aut Salamanca

Salamanca jest stolicą prowincji o tej samej nazwie i należy do regionu Castilla y León w północno-zachodniej Hiszpanii. Mieszkańców szacuje się na około. 155 000 w 2008 r., i to jest niewiele ponad 200 km od stolicy Madrytu w południowo-wschodniej.Salamanca znajduje się około 100 km na wschód od granicy z Portugalii i usytuowany jest nad rzeką Tormes.Jego historia sięga roku przed narodzeniem Chrystusa, jako miasto zostało zdobyte przez Hannibala w 220 rpne Kr.

Salamanca jest prawdopodobnie najbardziej znany za najstarszy uniwersytet w Hiszpanii, która została założona w 1220 Ze względu na swoją długą historię, wiele starych budynków, aby zobaczyć w mieście, w tym kilka kościołów jak dwie katedry z 1100S i 1500. Square Plaza Mayor z 1200s i zabytkowej dzielnicy jest notowana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Salamanca oferuje kilka muzeów oprócz muzeum o byków i innych muzeów historycznych.

Salamanca Airport znajduje się ok. 15 km poza miasto.