Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Sabadell

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Sabadell – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Sabadell – Podręcznik

Wynajem Samochodów Sabadell
Wynajem Aut Sabadell

Sabadell jest drugim największym miastem w prowincji Barcelona z populacją ponad 200 000 (2009). Województwo należy do regionu Katalonii, położony w północno-wschodniej części Hiszpanii, i to jest około 20 km od miasta na wybrzeżu Morza Śródziemnego.Stolica prowincji, Barcelona chodzi. 25 km na południowy wschód od Sabadell, a jest to około 140 km do granicy z Francją na północy.

W 1800 roku, Sabadell był jednym z najbardziej wiodących miast w Hiszpanii w produkcji wełny, a można jeszcze zobaczyć kilka starych zakładów włókienniczych. Inne zabytków można zwiedzić kościół Sant Nicolau z 1000 i Casa Duran wybudowany w 1500. Aby dowiedzieć się więcej na temat obszaru historii mogą wybrać się do Museo de Historia Sabadell, a Museo de Arte de Sabadell poświęcony jest art. Uroczystości i odpusty odbywają się corocznie.

Oficjalna nazwa Barcelona El Prat Airport. Jest to drugi co do wielkości lotnisko w Hiszpanii i znajduje się ok.. 40 km na południowy wschód od Sabadell.